Codziennie w godzinach od 8:00-20:00

O nas

Firma Vitaltur-com powstała w 1996 roku. Cały okres istnienia to czas dynamicznego jej rozwoju, związany z ciągłym udoskonalaniem usług  oraz wdrażaniem nowych rozwiązań, oraz jakości. Firma Vitaltur-com jest jedną z większych firm przygotowującą miejsca na organizację obozów sportowych, zakładająca że naszymi odbiorcami są  organizatorzy aktywnego wypoczynku.

Vitaltur–com zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezaprzeczalną wiedzę z zakresu organizacji imprez turystycznych . Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa oraz interdyscyplinarne umiejętności członków zespołu są gwarancją naszego profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. 

Obecnie Vitaltur-com przygotowuje miejsca na obozy sportowe a także jest organizatorem kolonii i obozów sportowo rekreacyjnych , językowych na bazie swojego ośrodka malowniczo położonego nad jeziorem. Dodatkowo  organizuje  konferencje i imprezy okolicznościowe.   

Nasza działalność jest skierowana do Klientów poszukujących odpowiedzialnego i doświadczonego partnera potrafiącego wspomóc  organizację imprez turystycznych. 

Oferty pracy

Chętnych do współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 604 936 806

Polecam! Doskonała współpraca przy organizacji sportowych obozów letnich dla moich podopiecznych! Wybór Vitaltur kieruję nie tyko swoją oceną, ale przede wszystkim klubowiczów!
Mariusz Rowicki
Trener Klubu Judo Lemur
Rekomenduję firmę Vitaltur Piotr Gołąb. Jako założyciel największego klubu krav maga na Mazowszu wyrażam pełne wyrazy uznania za to jak do tej pory przebiega nasza współpraca przy organizacji sportowych obozów letnich dla moich klubowiczów!
Andrzej Gross
Właściciel Klubu KRAV MAGA Mazowsze
Polecam obozy sportowe VitalTur. Każdy z naszych trenerów posiada doświadczenie zawodnicze, co przekłada się na wysoką jakość treningów jak i merytoryczną wiedzę w zakresie boksu sztuk walki. Mogliśmy przekazać tą wiedzę naszym podopiecznym na obozie sportowy!
Aleksy Kopeć
Trener boksu i pięściarz
Idealne miejsce do nauczania technik walk i samoobrony. Prowadzimy treningi kickboxingu z elementami technik. Na obozie letnim Vitltur udało się nam zrealizować program!
Zbigniew Pawlak
Klub Sportowy Orient Kickboxing
Rekomenduję ośrodek VitalTur jako miejsce w którym można nie tylko odpocząć, ale również w pełni zrealizować zamierzony plan treningowy z zespołem.
Robert Kopciowski
5DAN WIELICZKA KLUB KYOKUSHIN
Świetne miejsce, spełniające wszystkie potrzeby, jakich możemy oczekiwać. Duża ilość obiektów sportowych sprawia, że każdy znajdzie tu to czego szuka!
Rafał Baliński
Kickboxer Klub Dragon Gorzów
Ze względu na jakość pobytu, warunki treningowe, wyżywienie, bezpieczeństwo, uprzejmość personelu, ciągłe inwestycje poprawiające szczególnie możliwość trenowania. Powodują, że od tak długiego czasu gościmy właśnie w tym ośrodku!
Piotr Głuszyk
UKJ Yuko Józefów
Polecam ośrodek VitalTur - idealne miejsce na podbudowanie kondycji, jak również odpoczynku na łonie natury.
Krzysztof Wiłkomirski
judoka, trener klasy mistrzowskiej, komentator sportowy

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.