Codziennie w godzinach od 8:00-20:00

+48 604 936 806

a1
a2
a3
a4

          

Firma Vitaltur-com powstała w 1996 roku. Cały okres istnienia to czas dynamicznego jej rozwoju, związany z ciągłym udoskonalaniem usług  oraz wdrażaniem nowych rozwiązań, oraz jakości. Firma Vitaltur-com jest jedną z większych firm przygotowującą miejsca na organizację obozów sportowych, zakładająca że naszymi odbiorcami są  organizatorzy aktywnego wypoczynku.


Vitaltur–com zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezaprzeczalną wiedzę z zakresu organizacji imprez turystycznych . Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa oraz interdyscyplinarne umiejętności członków zespołu są gwarancją naszego profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. 

Obecnie Vitaltur-com przygotowuje miejsca na obozy sportowe a także jest organizatorem kolonii i obozów sportowo rekreacyjnych , językowych na bazie swojego ośrodka malowniczo położonego nad jeziorem. Dodatkowo  organizuje  konferencje i imprezy okolicznościowe.   

Nasza działalność jest skierowana do Klientów poszukujących odpowiedzialnego i doświadczonego partnera potrafiącego wspomóc  organizację imprez turystycznych. 

Nasza firma została uznana Najlepszym Usługodawcą  Branży Turystycznej 2006 roku!

P.W. Vitaltur-com 
ul. Kilińszczaków 7/1
64-915 Jastrowie
tel./fax: (067) 266 20 38